|  |  |  | 

Авто Новини Суспільство

Рада приготувала батіг для власників авто на «євробляхах»


Відомі деталі законопроекту, який готують нардепи для посилення контролю за автомобілями, ввезеними в Україну з-за кордону.

До парламенту документ ще не подано. Проте, окремі його положення вже опубліковані депутатами з парламентського комітету з питань податкової та митної політики.
Що ж чекає на власників авто на «євробляхах», якщо закон пройде в Раді?
1. Українці зможуть їздити країною на авто, зареєстрованому на іноземну компанію, лише 10 днів. Тим, кого це не влаштовує, доведеться показати документи, які б підтверджували необхідність перебування в країні. Якщо людина, яка ввезла в Україну машину, передасть її у користування іншій особі або розбере на запчастини, їй загрожує штраф 17 тис. грн.
2. Фіскальна служба отримає доступ до бази прикордонників і фактично – право зупиняти водіїв та перевіряти терміни знаходження машини на «євробляхах». Для цього створять електронну базу автомобілів, що в’їхали до України.
3. Буде введено обов’язкову реєстрацію машин, що в’їжджають до країни більш ніж на 30 днів. За перевищення термінів перебування запроваджуються нові штрафи — від 850 грн до 17 тис. грн, а якщо авто належить юрособі, максимальний штраф може становити 170 тис. грн.

Думка

Опустити або вирівняти

Голова профільного комітету ВР Ніна Южаніна вважає, що є всього два варіанти вирішення проблеми: «..або опустити шкалу акцизів, щоб люди розмитнювали авто за загальною шкалою, або зробити так, як в інших країнах, де вирівняли акциз, ввівши обов’язковий техогляд, та посилили фінансову відповідальність за «автоцивілкою».

Прокоментуйте статтю

Кілька слів про себе. Ваш e-mail не буде опубліковано *

Ім'я/Нiкнейм*

e-mail*

Город

Анекдот тижня

– Що за запах? Ви що, пили?
– Ні, їв рибу.
– Дивно, а запах такий...
– Риба – пила!
Виклав С. Довгий
... ще анекдотів ›

Товар тижня

Оптимальне співвідношення ціна/якість

Аква Маріс спрей

119, 00

Аптека Копійка

Ціни на ліки в Києві

  Доброго дня Низьких цін Віталюкс
Бронхолітин сироп 92,26 77,90 109,95
Лактовіт форте 117,80 117,45 161,80
Ентеросгель 136,09 113,00 162,53

Моніторинг алергенів у столиці

Спори грибів        
Пильовий кліщ        
Бензопропилен        

Геомагнітний стан

Магнітосфера спокійна

KP = 3