|  | 

Здоров'я

Радонова вода санаторію «Діброва» лікує всі хвороби

Турботу про здоров’я люди часто відкладають до того моменту, коли воно саме не починає нагадувати про себе і про те, що вже час пригальмувати робочий і життєвий ритми. Тож періодично нам усім потрібен відпочинок, щоб відновити сили і укріпити своє здоров’я. Найкраще впоратись з цими завданнями допоможуть у санаторії «Діброва» в Білій Церкві!

radon«Діброва» – це багатопрофільний санаторій. Тут лікують опорно-руховий апарат (міжхребцеві грижі, остеохондроз, захворювання суглобів, п’яткові шпори, реабілітація після травм та ін..), серцево-судинну систему (ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, кардіосклероз, вегето-судинна дистонія, варикоз та ін.), нервову систему (невроз, невралгія, парез лицьового нерва, реабілітація після інсульту та ін.), шкіру (псоріаз та ін.).

Унікальна вода

Та головним чином сюди їдуть через унікальну радонову воду, що лікує. Біла Церква – кліматичний та бальнеологічний курорт на базі радонових мінеральних лікувальних вод. Радон – це слаборадіоактивний інертний газ, який зустрічається на Землі у дуже малій кількості. В санаторії є три радонові свердловини глибиною 120 метрів з концентрацією радону 150–200 еман.
Окрім цілющих радонових ванн санаторій пропонує більш як 60 видів інших сучасних процедур – як лікувальних, так і релаксаційних, які в комбінації з кліматотерапією чинять сприятливу дію на організм. Серед них: чисельні бальнеологічні (різноманітні ванни), гідропатичні (душ Шарко, висхідний і циркулярний душ, підводний душ-масаж тощо), електротерапія, магнітотерапія, ультра­звукова терапія, пневмокомпресійна (лімфопрес) і лазерна терапія (лазерний скануючий промінь, ВЛОК, зелений промінь), декомпресійна терапія (підводне і комп’ютерне витягнення хребта), психотерапія, а також різне медикаментозне лікування. Приймають та консультують висококваліфіковані лікарі: терапевт, фізіотерапевт, психотерапевт, кардіолог, невропатолог, мануальний терапевт. Відпочинок у «Діброві» – найкраще співвідношення ціни і якості санаторних послуг.

Знахідка для відпочинку

Ви зможете цікаво провести час, відвідавши мальовничий дендропарк «Олександрія», стародавні храмові комплекси міста, концерти органної музики, Київський обласний музично-драматичний театр.
Санаторій «Діброва» – справжня знахідка для якісного відпочинку і ефективного лікування. Усіх бажаючих насолодитися спокоєм, чистим повітрям та оздоровчими процедурами запрошуємо відвідати та із задоволенням провести час в санаторії «Діброва».

 

Санаторій «Діброва»
09111, Україна, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Лісова, 2б
Тел.: 0 (4563) 615 24, 0 (96) 390 63 39,
0 (99) 752 31 50, 0 (63) 781 93 50.

 

Tags

Прокоментуйте статтю

Кілька слів про себе. Ваш e-mail не буде опубліковано *

Ім'я/Нiкнейм*

e-mail*

Город

Анекдот тижня

– Що за запах? Ви що, пили?
– Ні, їв рибу.
– Дивно, а запах такий...
– Риба – пила!
Виклав С. Довгий
... ще анекдотів ›

Товар тижня

Оптимальне співвідношення ціна/якість

Аква Маріс спрей

119, 00

Аптека Копійка

Ціни на ліки в Києві

  Доброго дня Низьких цін Віталюкс
Бронхолітин сироп 92,26 77,90 109,95
Лактовіт форте 117,80 117,45 161,80
Ентеросгель 136,09 113,00 162,53

Моніторинг алергенів у столиці

Спори грибів        
Пильовий кліщ        
Бензопропилен        

Геомагнітний стан

Магнітосфера спокійна

KP = 3